Türkiye
 Ürünler  Destek ve diğer konular

Kurulum aksesuarları dahil, aracınız veya karavanınız için doğru araba teybi, uydu navigasyon cihazını hızlı ve kolay bir şekilde bulun.

Arabalar ve karavanlar için konfigürasyon bulucuda, araç Radyonuz veya uydu navigasyonunuz için tam olarak doğru parçayı hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sadece iki tıklamayla, navigasyon sistemlerinin olası tüm çeşitlerini ve ilgili kurulum materyalini göstereceksiniz. Önce/ tüm sistemlerin görünümü araçtaki görünümü gösterir.Bu size yeni uydu navigasyon veya ekranlı araç stereo sisteminin aracınıza nasıl entegre edileceğine dair bir fikir verir.

Çoğu zaman, farklı ekran boyutları ve 6,5 inçten 9 inç ekran diyagonaline kadar çeşitleri mevcuttur. 9 inç ekranlı, DAB+ ve Bluetooth'lu 1-DIN araç radyoları, navigasyon işlevi için akıllı telefonun navigasyon uygulamasını kullanır. Bunlar ekrana aktarılır ve oradan kullanılabilir.

Karavanlar için çok çeşitli araçlarda kullanılabilen Alpine Adventure Audio Plug&Play ses sistemi seçenekleri mevcuttur. Bu, her yolculuğu büyük bir keyif haline getirir!

Ek olarak, aracınız için geri görüş kameraları, DVD oynatıcılar, araç kameraları veya Qi şarj yuvaları gibi diğer aksesuarları da seçebilirsiniz. Gerekli kurulum malzemesi için seçilen araç için mevcut tüm adaptör kabloları, anten adaptörleri ve hoparlör büyüklükleri görüntülenir. Tüm cihazlar ve aksesuarlar için ayrıntılı resimler ve açıklamalar sağlanmıştır. Ayrıca daha fazla ayrıntı ve renk çeşitlerini de görüntüleyebilirsiniz. Son olarak, ayrıntılı bilgi ve toplam fiyat dahil tüm yapılandırılmış bileşenler PDF olarak indirilmek üzere sunulur. Bunun için herhangi bir kayıt veya giriş gerekli değildir.

Konfigüratörümüzdeki otomobiller ve karavanlar için tüm Alpine navigasyon sistemleri USB, Bluetooth ve DAB+ ile donatılmıştır. Ayrıca, Alpine sistemlerinde Google Maps, Waze, TomTom veya Apple haritaları gibi iyi bilinen navigasyon uygulamalarını görüntülemek ve çalıştırmak mümkündür.

Karavanlar ve Motokaravanlar için özel navigasyon sistemleri, park4night'ın park yeri verileriyle donatılmıştır. Bu, daha yolculuğunuza başlamadan önce resimleriniz, puanlarınız ve doğru rotanın gözünüzün önünde olduğu anlamına gelir. Sahaların telefon numaraları genellikle saklanır ve doğrudan aranabilir.

Bu navigasyon uygulamaları, çevrimiçi trafik bilgilerine sahiptir ve çeşitli kullanıcılar arasında iletişim kurar. Bu sayede tehlikeli noktalar, yol çalışmaları, trafik sıkışıklıkları veya kazalar diğer yol kullanıcılarına iletilebilir ve zamanında bilgilendirilebilir.

Bir araç için uydu navigasyon veya Radyo çözümü görüntülenmezse, geri bildiriminizi almaktan memnuniyet duyarız! Ardından, ilgili araç için en kısa sürede uygun bir navigasyon konfigürasyonu sağlamaya çalışacağız.