ALPINE TURKİYE WEBSİTESİ

Alpine Sistem Yapısı

Avrupa'nın en popüler tekne tiplerine uygun olarak, özel sistemler inşa etmek için benzersiz bir pusuladır

Kruvazör

Motoryat

Sürat Teknesi

Yelkenli

 

Bir tekne bütün hayallerinizi yerine getirmektedir.Rahatlama, eğlenceli faaliyetler, özgürlük ve nihai eğlence gibi hayallerinizi gerçekleştirir.Herkes kendi teknesini rüyalarındaki gibi bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlayıp, yaratabilir.

Alpine Marin Sistemleri ile birlikte, her tekne için mükemmel ses ve mükemmel bir müzik sistemi sağlamak mümkün.Bütün dinleme tercihleri ve şartları için üstün ve mükemmel bir Sistem Çözümü bulabilirsiniz!

Alpine Marin Sistemlerinin bir başka gizemi de, birbirinden başka her tekne tipi için birbirinden farklı görünen sistemler üretiyor.Tekneniz hangi tip ve tür olursa olsun, Alpine Marin Ürünleri, size nihai ve üstün müzik keyfi için mükemmel çözümler üretir.

Kruvazör

Alpine Sistem Yapısı

Kruvazör ( Sürat, Balıkçılık ve Su yolu Kruvazörleri)

6,5 - 12 metre uzunluğunda, içerden/dışarıdan motorlu, dizel ve ya benzin ile çalışan fiberglas teknelerdir.
Kullanım alanları; Uzun menzilli yollarda, bir gecelik, keyfi durumlarda kullanılmak içindir.Tatlı ve tuzlu sularda kullanılabilinir (Göllerde ve Okyanuslarda).


Eğlence: 12 Volt (ve 24V) elektrik sistemi ile Kruvazörler, güçlü bir ses performansı isteyen bir tekne türüdür.Buna ek olarak subwooferın etkisi ile motor sesi rahatlıkla aşılabilinir.

Bölge 1: Salon, Kabin (Kuru Alan)

Bölge 2: Dümen, Güneşlenme Güvertesi (Islak Alan)

Motoryat

Alpine Sistem Yapısı

Motoryat (Flybridge Motoryatları, Performans Motoryatları)

12 - 35 metre olan, içerden takmalı motor ile kullanılan ( benzinli ya da dizel ) tekne türüdür.
Kullanım alanları; uzun menzilli, bir gecelik, keyfi olan seyirlerdir.Tatlı ve tuzlu sularda kullanılabilinir (Göller ve Okyanuslar).


Entertainment: A Motoryacht with 12 and 24 Volt electrical system with several inside/outside zones requires a multi-controllable audio system in combination with home entertainment components.

Bölge 1: Salon, Kabin (Kuru Bölge)

Bölge 2: İskele Tahtası (Islak Alan)

Bölge 3: Güneşlenme Güvertesi, Yüzme Platformu (Islak Alan)

Bölge 4: Kamaralar (Kuru Alan)

Sürat Teknesi

Alpine Sistem Yapısı

Sürat Teknesi (Küçük motorlu tekneler, Ski tekneleri, Su kayağı tekneleri)

5 - 8 metre olan, İçten/Dıştan takma veya Jet itici ile kullanılan fiberglas teknelerdir.Kullanım alanları; su sporları, balıkçılık, genel keyfi kullanım.Tatlı sularda tercih edilir (Göl ve Nehir).


Eğlence: Küçük ve hızlı gezilerde 12 voltluk elektrik sistemi olan sürat teknelerinde gereklidir ve ayrıca su spor faaliyetlerinde ise subwoofer dahil olmak üzere motor gürültüsünün üstesinden gelmek için güçlü bir ses sistemine ihtiyaç vardır.

Bölge 1: Kabin (Kuru Alan)

Bölge 2: Dümen, Açık Kokpit (Islak Alan)

Yelkenli

Alpine Sistem Yapısı

Yat (Yelkenli)

8 - 25 Metre olan, içten ve dıştan takmalı iticili fiberglas teknelerdir.Kullanım alanları; yelken gezileri, bir gecelik geziler, keyfi kullanım, taze ve tuzlu sular (Göller ve Okyanuslar).


Eğlence: Yolculuğunuzda çapa attığınız zaman, yüksek verimli ve mükemmel uyumlu bir ses sistemi için, sınırlı 12 Volt elektrik kapasitesi gerekli ve yeterli olacaktır.Ya da marinanızda bir geceye..

Bölge 1: Salon, Koridor, Kabin (Kuru Bölge)

Bölge 2: Kokpit, Dümen (Islak Bölge)