TURKİYE
Audi Q5 Alpine Democar

Sistem Çözümleri: Audi Q5

X701D-Q5 - Gelişmiş Navigasyon İstasyonu, Audi Q5 için Alpine Style

Alpine is introducing a premAlpine Electronics (Europe) GmbH, Q5 (2009-2016) araçlar için özel olarak geliştirdiği Alpine Style Bilgi-Eğlence sistemini sunar. Hızla genişleyen, "Alpine Style" araca özel sistemler ailesinin bir parçası olarak X701D Serisi, Audi araç sahiplerine en güncel medya uyumluluğunu, üstün navigasyon teknolojisini ve Alpine’ın odyofil ses kalitesini birarada sunuyor. Tüm sistem bileşenleri mevcut kurulum noktalarına tam uyacak ve araç elektronik sistemlerine mükemmelen entegre olacak şekilde tasarlandılar.

DVE-5300X - Audi Q5 için harici DVD Sürücü

Alpine Bilgi-Eğlence sisteminize DVD yürütme kabiliyetini eklemek üzere bu yükseltmeyi satın alabilirsiniz. DVE-5300X, sürücü koltuğundan kolayca erişilebilecek şekilde ses kontrol panelinin arkasına kurulmak üzere tasarlanmıştır. Üstün görüntü kalitesi sağlamak üzere HDMI bağlantı teknolojisini kullanır ve Alpine kontrol paneli ya da X701D-A ekranından dokunmatik kontrol edilebilir.

SPC-100AU - Ses Yükseltmesi Audi Q5

Alpine Style Bilgi-Eğlence sistemini satın aldıysanız, Audi Q5 aracınızda gerçek bir odyofil ses deneyimi için ses sisteminizi yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

SPC-200AU - Premium Ses Yükseltmesi: Audi Q5

SPC-200AU Premium Ses Yükseltme Kiti, tümleşik Dijital Ses İşlemci (DSP) ye sahip 310 Watt gücünde yüksek performanslı bir amplifikatör içerir. Bu amplifikatörün önayarları araç tipinize konfigürasyonuna bağlı olarak en iyi ses performansı sağlamak üzere montajcınız tarafından kurulum esnasında yapılacaktır. Kit, iki adet 7.5cm mid-range hoparlör ve bir adet 7.5cm merkez hoparlörü içerir. SPC-200AU, SPC-100AU bileşenleriyle birlikte tam bir 3-yollu ön koltuk ses sistemi haline gelir. Yüksek kalite kablolar ve kurulum için gerekli tüm diğer parçalar kit içeriğine dahildir.
SPC-200AU kullanarak bütün bir ses sistemi kurabilmek için SPC-100AU ön koltuk Ses Sistemi paketini de almış olmanız gerekir.

KIT-R1AU - Geri Görüş Kamerası Kurulum Kiti: Audi Q5

Çok bakışlı HCE-C252RD Geri Görüş Kamerası, HCE-C127D Geri Görüş Kamerası veya Geniş Açılı Geri Görüş Kamerası HCE-C157D ile kullanılabilen Kurulum Kiti
Bu kit orijinal kapı tutacağının yerine geçer.